Коли виграє збірна, тоді й заспіваємо - нардеп про гімн у школах

Олексій Гончаренко назвав рішення влади Києва популізмом

Коли виграє збірна, тоді й заспіваємо - нардеп про гімн у школах

Якщо школи Києва будуть "нав'язувати" учням спів гімну України перед уроками, це викличе у дітей відторгнення.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат України від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, коментуючи відповідну рекомендацію Київради столичним школам.

"Рішення про спів гімну в київських школах я б назвав популістським. Гімн - це щось урочисте, він не може лунати щодня і щосекунди. Зазвичай до таких рішень переходять, коли немає чим реально дати звіт своєї діяльності. Я знаю, що це рішення носить рекомендаційний характер. І я сподіваюся, що в київських школах цим не зловживатимуть", - заявив Гончаренко.

Читайте також: Не можна зловживати — Тарас Тополя розповів, коли можна співати гімн

Популярні відео

На його думку, "це у підростаючого покоління може викликати тільки відторгнення".

"Ось коли виграє футбольна збірна країни - всі діти, вся країна встане й буде співати його з великим задоволенням і піднесенням. А коли це будуть просто нав'язувати - це може викликати зворотну реакцію", - пояснив нардеп.

Читайте також: Впоралися далеко не всі вчителі - експерт про шкільне навчання онлайн

Як відомо, Київрада рекомендувала школам столиці, щоб учні щодня перед уроками виконували гімн України. Авторами ініціативи стали три депутати від ВО "Свобода".

Раніше нардеп від партії "Слуга народу" Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, як працюватимуть школи з 1 вересня у зв'язку з карантином.

Джерело Україна 24 Теги