В Україні продадуть частину в'язниць – експерт розкрив подробиці

Тюрми продаватимуть за вартістю землі, на якій вони розташовані, вважає Родіон Старенький

В Україні продадуть частину в'язниць – експерт розкрив подробиці

Ексголова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував плани Міністерства юстиції щодо продажу частини в'язниць в Україні.

"Можливо, деякі колонії і можна буде продати, але їх продаватимуть не за вартістю приміщення чи розташованих там промислових баз. Їх продаватимуть за вартістю землі, на якій вони розташовані. Ми вже знаємо проєкт міністра юстиції, що буде продано ділянку під Лук’янівським СІЗО. Насправді, з точки зору комерції, це нікого не цікавить з підприємців, тому далі розмов не йде", - заявив Старенький.

Читайте також: У в'язницях РФ десятки українців - Денісова озвучила точну цифру

Популярні відео

Також він оцінив можливість продажу колоній, які не використовуються:

"Вартість матиме лише та земля, яка в престижних місцях знаходиться: Бучанська колонія, смт Коцюбинське, Львівська колонія – ці землі, можливо, і вартуватимуть чогось. Але я дуже сумніваюся, що на ті кошти, які держава виручить від їхнього продажу, можна буде побудувати нову сучасну в’язницю".

Нагадаємо, у Мін'юсті запропонували нову послугу для в'язнів СІЗО - камери поліпшеного комфорту вартістю від 2 тисяч гривень на добу, де є окремий душ, телевізор, кондиціонер, мікрохвильова піч.

Також Денис Малюська закликав українців дарувати політикам і чиновникам на свята подарункові сертифікати на користування платними камерами на випадок, якщо їх заарештують. Відповідна послуга доступна на сайті Мін'юсту.

Джерело Україна 24 Теги