"Це смішно": військовий експерт про нову гучну заяву Росії щодо Донбасу

Політичний експерт розповів, що означає заява Росії про постачання зброї в ОРДЛО

"Це смішно": військовий експерт про нову гучну заяву Росії щодо Донбасу

Голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язків зі співвітчизниками Леонід Калашников розповів, що Росія може почати постачати зброю в ОРДЛО. За його словами, такий розвиток подій можливий, якщо в США ухвалять запропонований закон про виділення 300 млн дол. на рік на військову допомогу Україні.

Цю заяву прокоментував в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"Це смішно. У Держдумі роблять багато заяв, переважно українофобських. Ситуація дуже проста в тому, що Росія давно систематично постачає свою зброю на Донбас. Офіційно або неофіційно, але здійснює це. Але ніхто не хоче потрапляти під додаткові санкції. Тому заяви, які звучать, я б сприймав досить скептично, бо не звідти ці заяви звучать, звідки потрібно", — сказав він.

Читайте також "Є п'ять сценаріїв Донбасом, зараз працюємо по першому": Олексій Данилов про перемир'я

За словами експерта, про те, що Росія вже постачає зброю бойовикам, знають і на Заході.

"Зброю вони постачають, розвідки про це знають, і це, по суті, нічого не змінює. Якщо це буде офіційно, то це додаткова підстава для санкцій. А те, що там російська зброя, цим нікого не здивуєш. Поспілкуйтеся з нашими західними колегами, вони все це знають, всі деталі — можливо, в деяких випадках навіть краще, ніж наша розвідка", — сказав він.

Популярні відео

Раніше ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко розповів, про що говорить вихід з переговорів заступника голови адміністрації Путіна.

Джерело Україна 24 Теги