"Україна 24" презентує два нових проєкти "Споживач має право" та "Світогляд сьогодні"

Нові програми будуть в ефірі на вихідних

"Україна 24" презентує два нових проєкти "Споживач має право" та "Світогляд сьогодні"

1 та 2 серпня загальнонаціональний канал «Україна 24» запускає дві нові програми, що виходитимуть на вихідних — «Споживач має право» та «Світогляд сьогодні»

«Україна 24» розширює свій спектр інформаційних програм. Тепер ми будемо говорити про міжнародні новини та їхні наслідки в Україні, а також — вчитимемо глядачів відстоювати свої споживацькі права. Ми презентуємо відразу дві абсолютно різні програми, але їх об'єднує єдина ціль — наш глядач повинен першим отримати об’єктивну інформацію», — розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

«Споживач має право» — масштабний соціально-важливий проєкт, у якому ведучий Максим Несміянов показує українцям, як відстоювати свої права, як правильно діяти у критичних ситуаціях та куди звертатися за допомогою, якщо вас обдурили.

Свою професійну діяльність Максим Несміянов присвятив захисту прав та інтересам громадян як споживачів, а також поліпшенню якості і безпеки їхнього життя. Максим — відомий активіст, що відстоює права українських громадян та являється директором Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України».

Авторська програма Максима Несміянова «Споживач має право» виходитиме щосуботи об 11:00. 

«Світогляд сьогодні» — це головні міжнародні підсумки тижня. У центрі уваги журналіста і політичного експерта Івана Яковини лише геополітика і події, які можуть вплинути або вже впливають на Україну. 

«Іноді ми навіть не підозрюємо, наскільки пов'язаний сучасний світ. Голод в Африці викликає потік біженців в Європі і як наслідок усього цього — зростає сплеск правого популізму, що в підсумку шкодить Україні. «Світогляд сьогодні» — проєкт не просто про міжнародні новини, а саме докладне пояснення ключових моментів у світі і зв'язків, які потрібно бачити, і бажано заздалегідь», — говорить ведучий Іван Яковина.

Авторська програма Івана Яковини «Світогляд сьогодні» виходитиме щонеділі об 11:00.

Джерело Україна 24