"Хороший і поганий поліцейські": експертка розповіла, кого бачить на чолі ТКГ щодо Донбасу

Юлія Осмоловська вважає, що комбінація "поліцейських" може зіграти позитивну роль

"Хороший і поганий поліцейські": експертка розповіла, кого бачить на чолі ТКГ щодо Донбасу

Президент Володимир Зеленський розповів, що розглядає кілька кандидатур на пост голови української делегації в Тристоронній контактній групі, серед яких - перший президент України Леонід Кравчук. Можливість такого призначення прокоментувала в ефірі каналу "Україна 24" експерт-міжнародник Юлія Осмоловська.

"Леонід Макарович дуже стійка людина, яка має політичну мудрість. Давайте не забувати фразу, яку йому приписують - "пробігти між крапель". Зараз ця здатність дійсно знадобиться. Якщо говорити про персоналії на чолі української делегації - я б бачила комфортний варіант Леоніда Макаровича і пана Резнікова", - сказала експертка.

Читайте також: Слідом за Кучмою: відомий російський політик може вийти з переговорів щодо Донбасу

Популярні відео

Осмоловська пояснила, чому цей варіант, на її думку, найбільш прийнятний.

"З переговорної точки зору вони можуть ефективно грати в комбінацію "добрий і поганий поліцейський". Резніков уже зарекомендував себе як "поганий поліцейський". І повинна бути людина, яка зможе тримати цю комунікацію в пристойному режимі. Не знаю, наскільки до нього (Кравчука - ред.) будуть дослухатися, але у нього є авторитет, інституційний і політичний досвід, тому висування такої кандидатури на голову делегації може бути правильним кроком", - сказала Осмоловська.

Читайте також: Кучма не зможе залишатися осторонь від перемовин щодо Донбасу - секретар РНБО

Нагадаємо, раніше експрезидент України Леонід Кучма припинив роботу в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги