У РНБО розповіли про небезпечну зброю України проти Росії

Олексій Данілов назвав головні акценти в оборонній сфері України

У РНБО розповіли про небезпечну зброю України проти Росії

Україна відроджує військовий флот і розвиває ракетну програму для того, щоб дати відсіч можливій російській агресії з моря.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Ви знаєте, що велику частину флоту Російська Федерація, на превеликий жаль, під час окупації Криму залишила собі. Але наш флот відроджується, є новий командувач нашими Військово-морськими силами, є ціла програма для того, щоб ми розвивали свій флот", - заявив він.

Читайте також: "П'ять сценаріїв для Донбасу": в РНБО розкрили плани Зеленського

Популярні відео

Данілов також нагадав, що в України є велика ракетна програма, яка "рухається дуже потужно".

"Те, що ми сьогодні маємо на узбережжі щодо захисту наших морських кордонів, – це дуже небезпечна зброя для наших супротивників. Це я про ракетне озброєння, зокрема ракету "Нептун". Наша ракетна програма жодного дня не зупинялася, як би комусь не хотілося", - наголосив секретар РНБО.

Також Данілов заявив, що президент Володимир Зеленський визначив головні акценти в оборонній сфері України – "це космос, ракети, літакобудування - три фундаментальні напрямки".

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим Україна відповість на російські навчання "Кавказ-2020" біля своїх кордонів.

Джерело Україна 24 Теги