Позиції України покращилися — політолог про перемир'я на Донбасі

Політолог розповів, як продовжуватиметься перемир'я на Донбасі та що потрібно робити Україні

Позиції України покращилися — політолог про перемир'я на Донбасі

Про те, як пройшла перша доба перемир'я на Донбасі, про яке домовилися в Тристоронній контактній групі, розповів політолог Антон Кучухідзе в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, він прокоментував провокацію, яка сталася всього через 20 хвилин після початку перемир'я.

"Це була спроба спровокувати українську сторону на порушення режиму припинення вогню. Ці провокації не спрацювали, і дуже важливо, позиції НАТО, США та інших держав, що підтримують Україну в прагненні до мирного вирішення конфлікту на Донбасі. Дуже важливо зберегти цю підтримку. Україна зараз показує, що вона за мирний шлях, а все інше, що відбувається, показує, хто є справжнім порушником Мінських домовленостей ", - сказав він.

Читайте також "Просто бісить": у Раді відреагували на заяву Путіна щодо Донбасу

Політолог зазначив, що сприйняття України на Заході помітно покращилося за останні роки.

"Ще 2-3 роки тому західні політики любили натякати, що й Україна не виконує Мінські домовленості. А як Україна їх може виконувати, коли режим припинення вогню більшою мірою залежить від російської сторони та незаконних збройних формувань? Тому зараз позиції в України хороші, підтримка Заходу зберігається. Я думаю, провокації ще будуть, але важливо на них не піддаватися", — сказав він.

Популярні відео

Раніше ексміністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що перемир'я на Донбасі на цей момент вигідне Росії.

Джерело Україна 24 Теги