Росія може влаштувати провокацію проти України — Ляшко назвав причину

Лідер Радикальної партії розповів, чим небезпечні російські військові навчання

Росія може влаштувати провокацію проти України — Ляшко назвав причину

Росія може влаштувати захоплення каналу на Херсонщині під прикриттям військових навчань. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Я не виключаю цей варіант (захоплення Росією дамби Північно-Кримського каналу - ред.). Зараз у Росії проходять військові великі маневри, у вересні ще одні. Будь-які навчання можуть швидко перетворитися в реальні бойові дії. Згадайте, у 2008 році, коли Росія проводила спочатку навчання, потім напала на Грузію. Я дуже сподіваюся, що ті, хто сьогодні при владі, відстежують пересування військ", — сказав він.

Читайте також: Ляшко жорстко розкритикував Третьякову за нову заяву

 

Популярні відео

Ляшко вважає, що РФ може піти на це для постачання води в окупований Крим.

"У росіян ситуація з постачанням води в Крим катастрофічна, і я абсолютно не виключаю, що вони можуть здійснити військову провокацію з захопленням в Херсонській області цього каналу, дамби для того, щоб забезпечити постачання води до Криму. Ми повинні бути до цього готові", - заявив політик.

Нагадаємо, раніше під час міжнародних військових навчань "Сі Бриз" в Чорному морі російський корабель витіснив болгарський корвет з економічної зони України.

Навчання "Кавказ 2020" заплановане на вересень цього року. До участі в навчаннях запрошені контингенти збройних сил 17 країн-партнерів. Очікується залучення принаймні 100-120 тисяч осіб, 3 тисячі бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. У Міноборони України заявили, що ці навчання є елементом тиску на Україну.

Джерело Україна 24 Теги