"Камера в подарунок": в'язням українських СІЗО підготували сюрприз

Денис Малюська розкрив деталі "тюремної реформи"

"Камера в подарунок": в'язням українських СІЗО підготували сюрприз

Міністерство юстиції запропонувало в'язням СІЗО нову послугу - подарункові сертифікати на користування послугами платних камер.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" міністр юстиції Денис Малюська, коментуючи "тюремну реформу", яка передбачає створення в СІЗО платних камер підвищеної комфортності.

За його словами, станом на 27 липня "шість сертифікатів продано, покупці є".

"Щоб скористатися сертифікатом, дійсно потрібно потрапити за ґрати. Його мета - не стільки щоб люди потрапляли за ґрати і користувалися, скільки щоб ці кошти використовувалися як благодійна допомога відповідним СІЗО на проведення ремонту в безкоштовних камерах. Це ключова ідея цієї ініціативи, а подарунок - для тих, у кого є гарне почуття гумору", - пояснив міністр.

Читайте також: У в'язницях РФ десятки українців - Денисова озвучила точну цифру

Популярні відео

Як зазначив Малюська, найбільше коштів - понад 200 тис. гривень - заробив Лук'янівський СІЗО в Києві.

"Чотири камери там повноцінно працюють у цьому проєкті. За всі гроші, зібрані на даний момент, можна відремонтувати приблизно 10 камер, вже відремонтовано три", - повідомив він.

Нагадаємо, в Мін'юсті запропонували нову послугу для в'язнів СІЗО - камери поліпшеного комфорту вартістю від 2 тисяч гривень на добу, де є окремий душ, телевізор, кондиціонер, мікрохвильова піч.

Також Денис Малюська закликав українців дарувати політикам і чиновникам на свята подарункові сертифікати на користування платними камерами на випадок, якщо їх заарештують. Відповідна послуга доступна на сайті Мін'юсту.

 Зазначимо, що сертифікат діє лише півроку після придбання. Якщо протягом вказаного строку власник сертифікату не потрапить під варту, кошти зараховуються відповідному СІЗО.

Джерело Україна 24 Теги