Україна пішла шляхом Ізраїлю - політолог про війну на Донбасі

Експерт оцінив можливі варіанти вирішення конфлікту

Україна пішла шляхом Ізраїлю - політолог про війну на Донбасі

Україна використовує щодо Донбасу таку саму тактику, що й Ізраїль по відношенню до Палестини.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Андрій Бузаров, оцінюючи режим припинення вогню, який набув чинності з 27 липня.

"Ситуація на Донбасі не змінилася в цілому. Але будь-яке припинення вогню - це позитивно. Ми використовуємо тактику, яку використовує Ізраїль по відношенню до Палестини впродовж багатьох років - однією рукою ми зміцнюємо обороноздатність, але з іншого боку ведемо перемовини. Іншого варіанту за шість років ніхто запропонувати не зміг", - заявив Бузаров.

Читайте також: Нове перемир'я на Донбасі має одну відмінність від попередніх - експерт

Популярні відео

Експерт зазначив, що всі розмови про Будапештський меморандум (залучення до переговорів щодо Донбасу країн-підписантів Будапештського меморандуму, тобто України, Росії, Великої Британії та США - Ред.) і інші варіанти вирішення конфлікту не мають практичної реалізації.

"Наші західні партнери шість років підтримують Мінські угоди. Я не пам'ятаю, щоб вони пропонували інші варіанти", - додав він.

Читайте також: "Просто бісить": у Раді відреагували на заяву Путіна щодо Донбасу

Нагадаємо, оголошене на Донбасі перемир'я протрималося недовго - вже через 20 хвилин після півночі бойовики обстріляли одну з позицій морпіхів на горлівському напрямку. Стріляли з ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна залишає за собою право на вогонь у відповідь у випадках порушення бойовиками ОРДЛО перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги