У Харкові загинула бригада комунальників: подробиці трагедії

З п'яти комунальників вижив лише один

У Харкові загинула бригада комунальників: подробиці трагедії

У Харкові 27 липня загинула бригада комунальників. Троє чоловіків і жінка задихнулися на очисних спорудах у колекторі.

Як повідомляє кореспондент телеканалу "Україна 24" з Харкова, трагедія сталася на так званих мулових полях. Там вода з каналізаційних систем Харкова проходить один з перших етапів очищення.

Комунальники повинні були спуститися в один із колекторів і відкрити клапан. Першим це зробив 70-річний майстер, він туди спустився, втратив свідомість, колеги полізли його діставати, а за ними - керівниця ділянки. Всі вони втратили свідомість і отруїлися газом. Тільки п'ятий співробітник був у протигазі, він єдиний, хто вижив.

Читайте також: Зупинилися тролейбуси і світлофори: в двох районах Києва немає електрики

Популярні відео

Слідчі дії зараз завершені, поліція оглянула місце і поїхала, вхід на підприємство вже перекрили.

Як розповів начальник слідчого відділу Основ'янського відділу поліції Харкова Олексій Маник, єдиний комунальник, який вижив, намагався врятувати колег:

"Звичайно, він намагався їх витягнути… Після інші співробітники підійшли теж у протигазах і витягли всіх людей. Зараз проходять слідчі дії, разом із судовими експертами оглядають місце події та тіла".

Врятований комунальник наразі спілкується зі слідчими. Правоохоронці мають встановити, чому його колеги були без захисту. Керівники комунального підприємства наразі трагедію не коментують.

Джерело Україна 24 Теги