Загибель дитини у Криму: в Меджлісі відреагували на трагедію

Рефат Чубаров розповів, що зробить Меджліс для розслідування смерті хлопчика

Загибель дитини у Криму: в Меджлісі відреагували на трагедію

У Меджлісі відреагували на загибель кримськотатарської дитини в Криму. Тіло трирічного хлопчика майже через дві доби після зникнення знайшли у вигрібній ямі. Про це висловився в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров

"Залишаються питання, пов'язані з місцезнаходженням тіла, часом знаходження — через 1,5 доби, обставинами, на які посилається окупаційна "влада". Є низка питань, на які мають бути чіткі та аргументовані відповіді. Їх зараз немає, є тільки висновки", — сказав він.

Читайте також: Голова "Нацкорпусу" розповів, як Україна повинна вчинити з Кримом

Популярні відео

Представницький орган кримськотатарського народу хоче провести своє розслідування трагедії, повідомив Чубаров.

"Тому Меджліс готовий сприяти залученню необхідних фахівців і юристів для встановлення причин і обставин. Оскільки офіційна окупаційна "влада" відрізала всі варіанти з'ясування цієї трагедії, ми залучимо фахівців, які будуть систематизувати різні дані з Криму, але у них не буде доступу до місця трагедії", — сказав він.

Фото: Facebook/Рефат Чубаров

Читайте також: Злочин і геноцид - історик про дії СРСР щодо кримських татар

Трирічний Муса Сулейманов пропав увечері 24 липня. Його пошуками займалися кілька тисяч людей з усього Криму. 26 липня тіло дитини було виявлено у вигрібній ямі біля будинку. Загиблий хлопчик — син цивільного журналіста, фігуранта другої сімферопольської справи "Хізб ут-Тахрір" Руслана Сулейманова, який зараз перебуває під арештом.

Джерело Україна 24 Теги