"Ніяких смикань": у Авакова дали пораду, що робити, якщо вас взяли у заручники

Радник Авакова розповів, як вести себе захопленим терористами, щоб не постраждати

"Ніяких смикань": у Авакова дали пораду, що робити, якщо вас взяли у заручники

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Юрій Тандіт в ефірі "Україна 24" дав пораду, що робити, якщо вас взяли в заручники.

"Треба пам'ятати, що всі ті люди, які вас обмежують у свободі, вже злочинці за низкою статей КК. Ці люди можуть поводитися часом неадекватно. Не можна в жодному разі проявляти якусь ініціативу, тим більше агресію. Завжди потрібно довіряти ведення переговорів фахівцям, наші фахівці вміють це робити професійно", - сказав він.

Читайте також: Це гідна ціна — Геращенко про переговори Зеленського з "луцьким терористом"

Популярні відео

Тандіт застеріг від будь-яких активних дій.

"Ніяких смикань, ніяких ініціатив, поводитися з гідністю і спокійно, постаратися передати інформацію про захоплення. Часто ми просимо, щоб люди не йшли на компроміс зі своєю совістю, не здійснювали дій, які можуть спричинити неадекватні дії терориста", — сказав радник міністра.

Раніше психотерапевт дав поради, як дати відсіч агресору і не постраждати.

Нагадаємо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус з пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти із захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги