Провокації є і будуть — політолог про перемир'я на Донбасі

Політолог розповів, чи допоможе перемир'я на Донбасі поліпшити ситуацію

Провокації є і будуть — політолог про перемир'я на Донбасі

Чим може обернутися перемир'я, про яке домовилися в Тристоронній контактній групі, розповів політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24".

"Це вже 29-е перемир'я, і серйозний скепсис був і в експертів, і у військових. Однак кожен такий шанс потрібно використовувати, навіть якщо це перемир'я буде невдалим, воно забезпечує меншу інтенсивність бойових дій. Швидше за все, це призведе до зменшення кількості загиблих. Тим більше що цього разу було припинено ще і ведення снайперського вогню, а це основна причина, з якої загинула більшість військових за останні роки. Тому цього разу все виглядає значно серйозніше", — сказав він.

Читайте також Це піде в скарбничку України — політолог про подію на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, водночас не виключені провокації, в яких будуть звинувачувати Україну.

"Провокації є і будуть, і Росія намагатиметься звинувачувати Україну в порушенні. Але це жодним чином не говорить про те, що нам потрібно відмовлятися від перемир'я. Більш того, зараз при можливості документування таких порушень це можна і треба буде використати на міжнародних майданчиках, щоб довести, що саме Росія не дотримується взятих на себе зобов'язань", — сказав він.

Раніше в Кабміні розповіли, як Україна відповість на порушення перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги