Це гідна ціна — Геращенко про переговори Зеленського з "луцьким терористом"

Заступник голови МВС розповів, як Зеленський вирішив записати відео на вимогу терориста

Це гідна ціна — Геращенко про переговори Зеленського з "луцьким терористом"

Президент Володимир Зеленський сам ухвалив рішення про переговори з "луцьким терористом". Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Телефонна розмова президента з терористом і публікація президентом невеликого запису, який потім був видалений, в даних конкретних обставинах були виправданими. Кожен теракт по-своєму унікальний.

У даній ситуації після встановлення інформації про цю людину (Кривоша - ред.) було вирішено, що краще з ним провести переговори. Розмова президента і розміщення відеозапису — це гідна ціна життя 13 заручників. Президент був у контакті й з головою СБУ, і з головою МВС, але рішення він ухвалював сам", — сказав він.

Читайте також: "Ми не могли ризикувати": Геращенко розповів про важливий аспект операції в Луцьку

 

Популярні відео

За словами Геращенка, Зеленський не погодився б на умови терористів, якби це суперечило інтересам країни.

"В цьому випадку, коли діяв терорист-одинак, який висловлював свою власну точку зору — це (участь президента - ред.) було виправдано. Якщо будуть терористи, які вимагатимуть виконання тих умов, які суперечитимуть інтересам держави Україна, то в такому випадку, думаю, президент не буде йти на такі згоди", — сказав він.

Нагадаємо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти із захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги