"Ми не могли ризикувати": Геращенко розповів про важливий аспект операції в Луцьку

Заступник голови МВС розповів, чому під час захоплення заручників у Луцьку неможливо було скористатися снайперами

"Ми не могли ризикувати": Геращенко розповів про важливий аспект операції в Луцьку

Під час операції зі звільнення заручників "луцького терориста" снайпери не брали участі. Про причини розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Він (Кривош - ред.) дуже добре підготувався. Він дуже грамотно діяв. Коли він захопив автобус, він спеціально вибрав той автобус, в якому є занавіски. Тому що не у всіх автобусах у нас сьогодні є занавіски", — пояснив він.

Читайте також: Теракт у Луцьку: в Авакова зізналися, як часто доповідали Зеленському про ситуацію

За словами Геращенка, Кривош посадив заручників уздовж вікон, сам не витикався, тому снайпер не міг його зняти.

"Тому всі розмови про те, що треба було його прикінчити пострілом снайпера, вони можуть залишитися, знову ж таки, для диванних експертів. Ми не могли ризикувати життям нікого із заручників. І тому результат спецоперації — те, що всі заручники залишилися живі. А те, що терорист перебуває за ґратами — я вважаю, це успіх", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус з пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти із захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги