Нові правила здачі на права - юрист пояснив, навіщо потрібні відеокамери

Юрист вважає, що камери потрібні, щоб довести, що "людина дійсно складала іспит"

Нові правила здачі на права - юрист пояснив, навіщо потрібні відеокамери

З 17 липня в Україні змінені правила складання водійських іспитів. Зокрема, з початку й до кінця іспиту ведеться фото- і відеофіксація, а результати можна оскаржити протягом 10 робочих днів. Автоюрист Вадим Володарський в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, для чого потрібна відеофіксація.

"Це, очевидно, робиться для того, щоб уникнути проблем з корупцією при отриманні водійських прав. Ми знаємо, що існує думка, що досить багато людей у ​​нас права купують, це явище має місце. Тому це робиться, щоб довести, що дійсно людина прийшла і склала іспит", - сказав юрист.

Читайте також: У Авакова придумали нове покарання для порушників ПДР: чого чекати водіям

Популярні відео

Процедура передбачає оскарження результатів іспиту у начальника відповідного сервісу. На запитання про те, чи можна буде оскаржити в суді, Володарський відповів, що "немає сенсу".

"В принципі відеозапис є доказом, безумовно. Але тут питання в тому, чи є сенс це робити, враховуючи термін розгляду справи в наших судах зараз", - сказав юрист.

Читайте також: Порушників ПДР відправлять на перенавчання — у Авакова розповіли про нову ідею

Нагадаємо, раніше автоюрист Володимир Караваєв в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що під час складання іспиту на водійські права є проблема з водінням на дорозі загального користування. На його думку, в разі, якщо відбувається ДТП, виникає питання, хто є винуватцем - інструктор чи той, хто знаходиться за кермом.

Джерело Україна 24 Теги