Ситуація погіршиться — військовий експерт про нове рішення щодо Донбасу

Військовий експерт розповів, чи відбудеться домовленість про перемир'я на Донбасі

Ситуація погіршиться — військовий експерт про нове рішення щодо Донбасу

Тристороння контактна група домовилася про нове перемир'я на Донбасі, обстріли повинні припинити 27 липня. Тим часом Росія відмовляється затвердити 13 районів для розмінування. Ситуацію прокоментував в ефірі "Україна 24" військовий експерт Олег Жданов.

"Я дуже скептично до цього ставлюся. До речі, це буде 29 перемир'я, яке має настати на Донбасі. Немає ні політичного, ні військового підґрунтя для того, щоб воно відбулося. Розповідають, що це прорив, але я не бачу ніякої відмінності від попередніх домовленостей, це, по-перше. По-друге, немає компромісу для припинення вогню", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Україну примушують до двох поступок: ветеран АТО про плани Росії

Експерт зазначив, що залишається неясним, хто саме повинен дотримуватися цих домовленостей.

"Я нагадаю слова Дмитра Пєскова, що Росія не є стороною конфлікту, і вона не гарантує виконання домовленостей тією стороною, яка веде вогонь, нібито це якась третя сторона. І тоді з ким ми домовилися? Якщо Росія не сторона конфлікту, їх на Донбасі немає і вони не ведуть по нас вогонь. У 29-й раз Україна в односторонньому порядку намагається припинити вогонь. З того боку він не тільки не припиниться, а й посилиться, щоб дискредитувати президента Зеленського", — сказав він.

Раніше політолог заявив, що Україна зробила важливий крок в переговорах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги