Справа луцького терориста: у МВС розповіли деталі про затриманого у Харкові

Спікер МВС розповів, чому затримали чоловіка в Харкові та ким він доводиться Кривошу

Справа луцького терориста: у МВС розповіли деталі про затриманого у Харкові

У Харкові співробітники СБУ затримали ймовірного спільника луцького терориста, який взяв у заручники людей в автобусі. Що відомо про затриманого, розповів керівник департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Точніше цього підозрюваного буде назвати зв’язком. Коли була встановлена особа, одразу почали відпрацьовуватися оперативним чином всі зв’язки. Встановили одну особу у Харківській області, у якої був контакт з ним, декілька навіть контактів. Контактом я називаю різні способи комунікації: телефонний, один одному надсилали речі поштою. Відповідно, треба було оперативно перевірити, що це була за особа, в чому природа цих контактів, чи не має це відношення до злочинів", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Були варіанти штурму - у Зеленського розповіли, як рятували заручників у Луцьку

За словами Шевченка, у затриманого вдома знайшли зброю.

"Коли прийшли на адресу до цієї особи, знайшли в неї, не хочу сказати що арсенал, але зброю і вибухівку, в тому числі ручні гранати – це заборонені речі. Зараз слідство СБУ вивчатиме, чи цей контакт не був пов’язаний чи був пов’язаний з тим, що вчинив цей Кривош", — розповів він.

Читайте також: "Вам важко зрозуміти всю картину": Аваков про "дивацтва" спецоперації у Луцьку

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого його затримала поліція.

Джерело Україна 24 Теги