Є велика загроза - експерт пояснив, чим небезпечний луцький терорист

Злочинець цілком усвідомлює характер своїх дій, вважає Олександр Мусієнко

Є велика загроза - експерт пояснив, чим небезпечний луцький терорист

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками в Луцьку, міг мати послідовників в інших регіонах України.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. 

Читайте також: У поліції велика проблема - експерт про фейкові "мінування" в Україні

"Він мені здається осудним. Він цілком усвідомлює характер своїх дій. У нього є своє пояснення, навіщо він це робив. Можливо, є якась гіперболізація особистості - маніакальний синдром, коли ти хочеш стати відомим... А так він цілком усвідомлював характер своїх дій, розумів, на що йшов, і розуміє, що йому загрожує. Більше того, він сприймає це як свою хвилину слави. Про нього заговорили, його Telegram-канал і книжку рекламують. Він зараз може просувати свої ідеї", - сказав Мусієнко.

Популярні відео

За його словами, для правоохоронців зараз найважливіше зрозуміти, чи дійсно Кривош є фанатиком-одинаком, чи в нього є послідовники і мережа по Україні.

"Це найстрашніше, якщо є така мережа. Це дуже загрозливо", - наголосив експерт.

Читайте також: Геращенко пояснив, хто стоїть за серією мінувань в Україні

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош на засіданні суду заявив, що подібні інциденти з захопленням заручників в Україні повторюватимуться.

Джерело Україна 24 Теги