"Ще не кінець": луцький терорист зробив несподівану заяву

Максим Кривош відреагував на обрання йому запобіжного заходу

"Ще не кінець": луцький терорист зробив несподівану заяву

Обвинувачений у тероризмі Максим Кривош, який захопив автобус з заручниками в Луцьку, на засіданні суду заявив, що подібні інциденти в Україні повторюватимуться.

Як повідомляє кореспондент телеканалу "Україна 24", 23 липня суд обрав Кривошу запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою. Його адвокати не сумнівалися, що запобіжний захід буде саме таким.

Кривош відреагував на рішення суду досить загрозливо і незрозуміло. Після того, як йому оголосили запобіжний захід, він сказав: "Це ще не кінець, чекайте подібних випадків".

Читайте також: "Синдром Донбасу": в Авакова пояснили мінування і захоплення заручників

Популярні відео

Кривошу загрожує довічне ув'язнення. Впродовж судового засідання він відмовлявся від того, що в нього є спільники, наголошував, що планував злочин сам.

Зловмисник на суді поводив себе досить зухвало, розповідав, що він борець проти системи, що він вважає представників влади і церкви терористами.

Читайте також: Я б зробив те саме - Гордон про Зеленського, який виконав вимогу терориста

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Зловмисник вимагав від президента Володимира Зеленського розрекламувати у відеозверненні американський документальний фільм "Земляни", в якому йдеться про тему насильства над тваринами.

Президент України виконав вимогу і випустив відповідне відео. Відразу після затримання злочинця і звільнення заручників відеозвернення Зеленського було видалено з офіційної Facebook-сторінки президента України.

Джерело Україна 24 Теги