В Україні змінять офіційний вік молоді – в Раді розкрили деталі

Вік молоді приведуть до рівня Європи

В Україні змінять офіційний вік молоді – в Раді розкрили деталі

В Україні офіційний вік молоді знизять з 35 до 29 років, така ініціатива може набути чинності вже з наступного року.

Подробиці відповідного законопроєкту повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Санченко.

"Мені 31 рік, але я один із авторів закону, який робить вік молоді 29 років і цим приводить законодавство до здорового глузду. Я вважатимусь вже не молоддю, але зможу претендувати на молодіжне кредитування до 35 років. У 2004 році підняли вік до 35 років штучно, щоб забезпечити молоді сім'ї. Ми в цьому законі лишаємо 35 років для пільгового кредитування", - розповів "слуга народу".

Читайте також: Чого досягла Рада за рік: політолог підбив підсумки

Популярні відео

Як повідомив Санченко, офіційний вік молоді в Україні буде приведений до рівня Європи - Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Чехії, Італії, а також Білорусі та Польщі.

"Наприклад, є пільги на проїзд для студентів. Або перше робоче місце - яке може бути перше робоче місце в 35 років? Ми відділили пільгове молодіжне кредитування, а всі інші речі сфокусовані на 14-29 років. Сам зміст молодіжної політики - підтримати молоду людину в процесі дорослішання, щоб вона набула самостійності. В 30 років людина вже самостійна", - пояснив він.

Санченко нагадав, що в першому читанні Рада проголосувала за відповідну ініціативу. За його словами, до кінця жовтня закон буде ухвалений, а з початку 2021 року він почне працювати.

Верховна Рада 21 липня ухвалила в першому читанні законопроєкт №3718 про засади молодіжної політики, який передбачає встановлення віку молоді 14-29 років, замість 14-35 років. За задумом авторів, зменшення віку молоді дозволить цілеспрямовано використовувати ресурси для молодих людей в період, коли вони найбільше потребують підтримки.

Нагадаємо, раніше народний депутат з "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три головні завдання, над якими має працювати його політсила.

Джерело Україна 24 Теги