Заборона пропаганди гомосексуалізму: в "Слузі народу" пояснили свою мету

У партії вважають, що резонансний законопроєкт не порушує чиїсь права

Заборона пропаганди гомосексуалізму: в "Слузі народу" пояснили свою мету

Законопроєкт про заборону пропаганди гомосексуалізму в Україні, зареєстрований у Верховній Раді, спрямований проти гей-парадів і покликаний захистити права прихильників традиційних цінностей.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів співавтор документа, нардеп від партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу.

Читайте також: Чого досягла Рада за рік: політолог підбив підсумки

За його словами, законопроєктом запропоновано нову статтю в Кодекс про адміністративні правопорушення, де будуть прописані штрафи за гей-пропаганду.

"На три частини розділено відповідальність, яку ми з колегами пропонуємо. Це випадок, коли ми відреагували на прохання людей про захист традиційних сімейних цінностей. У першому пункті передбачається відповідальність за пропаганду 1 тис. неоподатковуваних мінімумів - це 17 тис. грн... У другій частині передбачається відповідальність за публічну пропаганду, пропонується сума 5 тис. неоподатковуваних мінімумів - це 85 тис. грн. У третьому пункті йдеться про пропаганду службовою або посадовою особою", - повідомив "слуга народу".

Популярні відео

Коментуючи критерії, за якими визначатимуть гей-пропаганду, Мазурашу зазначив:

"Якщо два чоловіки йдуть за руку - це не пропаганда, але якщо вони при цьому будуть весело кричати, що це найкращий спосіб і всі повинні приєднатися до них - тоді, можливо, пропаганда. Йдеться, звичайно, про гей-паради. На моє переконання, вони не повинні проводитися в нашій країні. Це не тому, що я проти людей, що мають нетрадиційну орієнтацію. Філософія закону не спрямована проти них, а саме проти пропаганди".

Нардеп також зазначив, що "ні з ким не погоджував законопроєкт", і висловив переконання, що в ньому "не йдеться про порушення чиїхось прав".

Нагадаємо, раніше народний депутат з "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три головні завдання, над якими має працювати його політсила.

Джерело Україна 24 Теги