"Респект Зеленському": експерт про звільнення заручників у Луцьку

Те, що робив президент, він не мав робити, вважає Вадим Рахліс

"Респект Зеленському": експерт про звільнення заручників у Луцьку

Президент України Володимир Зеленський пішов на переговори з терористом, який захопив автобус з пасажирами в Луцьку, бо крім президента "це нікому було зробити".

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" переговірник, засновник і директор Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів Вадим Рахліс.

"Я професійно веду переговори і маю досвід таких звільнень. Те, що робив президент, президент не повинен був робити, як і не повинен робити міністр і заступник міністра, начальник Національної поліції тощо. Але, на жаль, крім президента це не було кому зробити. Тому респект президенту, що він на це пішов і домовився", - заявив він.

Читайте також: Були варіанти штурму - у Зеленського розповіли, як рятували заручників у Луцьку

Популярні відео

За словами Рахліса, "президент повинен керувати країною, переговорник має вести перемовини з терористами".

"Кожен має робити свою справу. Але якщо я пропоную допомогу і від моєї допомоги відмовляються, більше нема кому вести переговори і виходить президент... Те, що він зробив - зробив правильно. Це треба було робити раніше", - підкреслив експерт.

Читайте також: Я б зробив те саме - Гордон про Зеленського, який виконав вимогу терориста

Як відомо, в Луцьку 21 липня зловмисник зі зброєю в руках захопив автобус із пасажирами. Він утримував заручників понад 10 годин, після чого був затриманий поліцією.

Зловмисник вимагав від президента Володимира Зеленського розрекламувати у відеозверненні американський документальний фільм "Земляни", в якому йдеться про тему насильства над тваринами.

Президент України виконав вимогу і випустив відповідне відео. Відразу після затримання злочинця і звільнення заручників відеозвернення Зеленського було видалено з офіційної Facebook-сторінки президента України.

Джерело Україна 24 Теги