Геращенко пояснив, хто стоїть за серією мінувань в Україні

У МВС пояснили ці інциденти "ефектом доміно"

Геращенко пояснив, хто стоїть за серією мінувань в Україні

Захоплення автобуса із заручниками в Луцьку призвело до "ефекту доміно", в результаті до поліції надійшло безліч фейкових повідомлень про мінування від психічно неврівноважених людей.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко.

"Завжди, коли відбувається інформаційне збудження суспільства, є психічно нестійкі люди. Вони починають дзвонити і мінувати ті чи інші об'єкти, побачивши побратима по розуму по телевізору. Ми знаємо статистично - коли відбуваються такого роду гучні заяви про терористичні акти, вони за собою викликають "ефект доміно". Саме тому вчора ціла низка психічно неврівноважених особистостей телефонувала і мінувала різні об'єкти по Україні - в Києві, Харкові та інших містах", - пояснив заступник Авакова.

Читайте також: У поліції велика проблема - експерт про фейкові "мінування" в Україні

Популярні відео

Геращенко зазначив, що поліція фіксує такі факти, а за неправдиве повідомлення про замінування передбачено кримінальну відповідальність.

"У всіх випадках, які ми зможемо довести до кінця і розкрити, ми притягнемо цих людей до відповідальності. Вони створюють стрес для тисяч людей, які бувають в метро, на вокзалах, у торговельно-розважальних центрах. Це не залишиться безкарним", - підкреслив він.

Як відомо, в Києві 21 липня до поліції надійшло кілька повідомлень про мінування аеропорту "Жуляни", залізничного вокзалу та ТРЦ Ocean Plaza. Крім того, біля станції метро "Мінська" були виявлені саморобні вибухові пристрої.

Кандидат політичних наук Андрій Багінський в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив зв'язок між мінуваннями в Києві і захопленням заручників у Луцьку.

Джерело Україна 24 Теги