Якщо на вас наїхали велосипедом: у МВС дали пораду українцям

Володимир Мартиненко пояснив, як поліція повинна реагувати на такі інциденти

Якщо на вас наїхали велосипедом: у МВС дали пораду українцям

Пішоходи, на яких на тротуарі наїхали велосипедом або самокатом, повинні діяти так само, як водії у випадку звичайної ДТП.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

"Це така сама дорожньо-транспортна подія, хоч вона відбувається за участі транспортного засобу, який не треба реєструвати, наприклад, велосипеда чи чогось іншого. Але в таких випадках треба також викликати поліцію, оформляти протокол дорожньо-транспортної події, особливо якщо є травми, умисні чи неумисні. Поліція має реагувати на такі речі через складення протоколу, надання правової оцінки того, що відбулось", - розповів радник міністра.

Читайте також: В Авакова придумали нове покарання для порушників ПДР: чого чекати водіям

Популярні відео

Мартиненко також звернувся до пішоходів і нагадав, що "у нас є виділені доріжки для велосипедів і там перевагу мають велосипедисти".

"Але якщо є ДТП, якщо на вас наїхали велосипедом або будь-яким іншим транспортним засобом - обов'язково викликайте поліцію, щоб врегулювати цю ситуацію в законному руслі", - додав він.

Читайте також: Відеофіксація на дорогах: у Авакова назвали серйозну проблему

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скільки людей в Україні постраждали або загинули в ДТП за роки незалежності.

Джерело Україна 24 Теги