У Києві закривали станцію метро "Вокзальна": причиною став один предмет

На місці події працювали вибухотехніки

У Києві закривали станцію метро "Вокзальна": причиною став один предмет

На вході до станції метро «Вокзальна» виявили невідому валізу. Територію навколо метро повністю загородили. Детальніше розповідає кореспондент «Україна 24».

Правоохоронці офіційно нічого не коментують, але не на камеру вони розповіли, що ніяких анонімних повідомлень про замінування станції «Вокзальна» не надходило.

Читайте також: Хотів бути відомим усім – психолог назвав причину, чому Кривош здався

Популярні відео

До правоохоронців звернулися перехожі, які повідомили про те, що впродовж тривалого часу стоїть невідома валіза і до неї ніхто не підходить. Уже на місце прибули вибухотехніки і намагаються з’ясувати, що у валізі. Прилеглу до станції метро територію повністю обгородили.

Пізніше стало відомо, що валізу відкрили і нічого вибухонебезпечного в ній не знайшли. Станція метро "Вокзальна" повністю відновила роботу.

Водночас на площі Космонавтів у Солом'янському районі Києва теж помітили підозрілу валізу. Територію довкола очепили.

Читайте також: У терориста будуть послідовники – юрист про захоплення заручників у Луцьку

Нагадаємо, напередодні, 21 липня, Україною пролетіла хвиля повідомлень про мінування, а в Києві повідомлялося про виявлення вибухівки біля метро "Мінська". Однак головною новиною дня стало захоплення заручників у Луцьку. Люди - пасажири рейсового автобуса - були звільнені ввечері, того, хто захопив заручників, затримано.

Джерело Україна 24 Теги