Гордон розповів, чому має "зуб" на Юзіка

Я маю великий «зуб» на пана Корявченкова. І я вперше про це скажу

Гордон розповів, чому має "зуб" на Юзіка

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому свого часу «образився» на нині народного депутата, відомого гумориста студії «95 квартал» Юрія Корявченкова.

«Я маю великий «зуб» на пана Корявченкова. І я вперше про це скажу. Це дуже особисте. Кілька років тому Олексій Михайличенко та видатні «динамівці» організували матч на стадіоні «Динамо». Зірки київського «Динамо», що завоювали Кубок кубків у 1986 році, проти команди зірок решти світу, за яку грали Володимир Зеленський, Савік Шустер, Юрій Корявченков, я, Віктор Павлик та інші», - зазначив журналіст.

Читайте також: Гордон розповів, як Саакашвілі накричав на президента США

За його словами, він захотів зробити спільну фотографію з футбольними кумирами дитинства.

«І я думаю, от би з такої нагоди зробити знімок з усіма своїми кумирами - від Блохіна і Веремеєва до Заварова і Чанова. Я їх усіх зібрав в окремій кімнаті, красиво вишикував, став по центру, фотограф готується зняти, а двері були відчинені, і в цей час по коридору проходив Юзік. Побачивши ретельно вибудуваний мною кадр, Юзик зайшов до кімнати, сів до нас і сфотографувався разом з нами», - заявив Гордон.

Популярні відео

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів анекдот про президента РФ Володимира Путіна й "обнулення" його термінів.

Джерело Україна 24 Теги