Хотів бути відомим усім – психолог назвав причину, чому Кривош здався

Злочинець хоче бути відомим усім, тобто він хоче звернути на себе увагу

Хотів бути відомим усім – психолог назвав причину, чому Кривош здався

Кримінальний психолог Володимир Абрамян в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав головну причину, чому здався Максим Кривош, який захопив заручників у автобусі в Луцьку.

«Що хоче злочинець, в даному випадку терорист? Він хоче бути відомим усім, тобто він хоче звернути на себе увагу. Це головне. І дуже добре, що з Максимом Кривошем розмовляв президент. Це дуже і дуже важливо. Скажу відверто, на мій погляд - це основна причина, чому він здався», - зазначив психолог.

Читайте також: Заручники у Луцьку: Аваков спростував інформацію ЗМІ про злочинця

Популярні відео

На питання ведучої, чи знадобиться звільненим заручникам звертатися за допомогою до психологів, експерт відповів ствердно.

«Люди отримали психічну травму. Не виключено, що хтось має наслідки так званого стокгольмського синдрому, це коли співчуваєш тому, хто тебе кривдить. Обов’язково має бути хоча б кілька профілактичних бесід з людьми, щоб з’ясувати, в якому стані людина вийшла з тієї екстремальної ситуації», - заявив Абрамян.

Читайте також: У терориста будуть послідовники – юрист про захоплення заручників у Луцьку

Зазначимо, що ввечері 21 липня зловмисник Максим Кривош був затриманий поліцією, заручники звільнені.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесене провадження за ознаками злочину за ст. 47 "Захоплення заручників". Крім того, СБУ зареєструвала кримінальне провадження за ст. 258 "Теракт".

Теги