Я б зробив те саме - Гордон про Зеленського, який виконав вимогу терориста

Журналіст вважає, що президент вчинив правильно заради порятунку людей

Я б зробив те саме - Гордон про Зеленського, який виконав вимогу терориста

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" підтримав вчинок президента Володимира Зеленського, який на вимогу луцького терориста Максима Кривоша записав відеозвернення до українців.

Коментуючи відеоролик, в якому президент закликає людей подивитися фільм "Земляни", Гордон заявив:

"Що стосується президента, який записав те, що просив цей терорист, я абсолютно підтримую Володимира Зеленського. Я б на його місці зробив те саме. Хоча заведено говорити, що на поступки терористам не йдуть, але коли твої громадяни перебувають в автобусі і з ними знаходиться терорист зі зброєю, хто завгодно - президент, прем'єр, до кого він звертається, повинні записувати все, що він просить. Мені так здається".

Читайте також: Заручники у Луцьку: Аваков спростував інформацію ЗМІ про злочинця

Журналіст зазначив, що вчинив би так само заради порятунку людей.

Популярні відео

Як відомо, зловмисник, який утримує заручників в автобусі в центрі Луцька, вимагав від президента Володимира Зеленського розрекламувати у відеозверненні американський документальний фільм "Земляни", в якому йдеться про тему насильства над тваринами.

Президент України виконав вимогу і випустив відповідне відео. Зазначимо, що після затримання злочинця і звільнення заручників відеозвернення Зеленського було видалено з офіційної Facebook-сторінки президента України.

Популярні відео

Увечері у вівторок зловмисник звільнив всіх заручників і був затриманий поліцією.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено провадження за ознаками злочину за ст. 47 "Захоплення заручників". Крім того, СБУ зареєструвала кримінальне провадження за ст. 258 "Теракт".

Джерело Україна 24 Теги