"За два дні кілька вибухів і захоплення - неспроста": нардеп про ситуацію в Луцьку

Нардеп також попросила свідків не викладати відео в інтернет

"За два дні кілька вибухів і захоплення - неспроста": нардеп про ситуацію в Луцьку

Депутатка Верховної Ради від фракції "Голос" Юлія Клименко вважає, що захоплення у заручники пасажирів автобуса в Луцьку, а також кілька вибухів у столиці є спланованою акцією.

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас в органах СБУ служать 25 тис. осіб. Ми на шостому році війни, і не мати серйозного антитерористичного підрозділу, де є кваліфіковані переговірники, люди, які можуть в крайньому разі брати штурмом такі автобуси, - неприпустимо. Це означає, що ми платимо податки незрозуміло куди, у нас можуть бути теракти де завгодно і як завгодно. Я думаю, що це спланований акт, тому що одночасно впродовж двох днів у нас кілька вибухів, захоплень, це не може не стосуватися один одного", - сказала Клименко.

Також нардеп попросила людей, що перебувають поруч з місцем події, не викладати відео зі своїх телефонів у мережі.

"Хочу попросити наших громадян не викладати нічого з того, що відбувається, в Youtube, тому що ми не знаємо, чи одна це людина, чи у неї є спільники. Як тільки ви починаєте викладати в Youtube снайперів, які сидять навколо, ви робите гірше тим, хто хоче звільнити цих людей", - сказала Клименко.

Читайте також: Заручники у Луцьку: Аваков спростував інформацію ЗМІ про злочинця

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" гендиректор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко заявив, що українці не можуть відчувати себе в цілковитій безпеці.

Джерело Україна 24 Теги