У "Максима Плохого" є родина: що відомо про чоловіка, який взяв заручників у Луцьку

Журналісти розпитали сусідів людини, яка захопила автобус із заручниками

У "Максима Плохого" є родина: що відомо про чоловіка, який взяв заручників у Луцьку

Про те, що відомо про людину, яка захопила автобус із заручниками у Луцьку, розповів кореспондент "Україна 24" Володимир Миколайчук з міста, де живе Максим Кривош — Дубно. Журналісти знайшли його будинок і поговорили з сусідами.

У Максима Кривоша є дружина і неповнолітній син. Двері квартири були зачинені, та на дзвінки журналістів ніхто не відчинив, хоча сусіди повідомили, що дружина Кривоша вдома. Під будинком чергують два автомобілі поліції. Сусіди розповіли, що у квартирі був обшук, в ході якого нібито знайшли вибухівку, але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Читайте також "Надивився фільмів про заручників": у Авакова розповіли про луцького терориста

"Сусіди розказали багато цікавих деталей. Максим не приховував, що він сидів — навпаки, тримав сусідів у страху. Коли йому робили якісь зауваження, він відповідав: "Я сидів, і я вас можу побити", постійно огризався. Поводився неадекватно різко — то вдавав інтелігента, то залякував місцевих жителів.

Люди з ним сперечалися через собак. Зоозахисники з Рівного заявляють, що Кривош намагався допомагати зоозахисним організаціям, а сусіди кажуть, що неподалік у нього був гараж, де він розводив бійцівських собак — очевидно, на продаж. Через це і виникали конфлікти. Він дуже різко відповідав і іноді навіть погрожував", — розповів журналіст.

Популярні відео

Раніше повідомлялося, що нападник, який захопив заручників у Луцьку, називає себе в мережі Максим Плохой, котрий написав книгу про "філософію злочинця". Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив, що нападник є уродженцем Росії. Справжнє його ім'я — Максим Кривош.

Джерело Україна 24 Теги