Критична ситуація: в Мінрегіоні розповіли про аварійний стан водопровідних мереж

Покращити ситуацію можна регулярною сплатою за спожиті послуги

Критична ситуація: в Мінрегіоні розповіли про аварійний стан водопровідних мереж

Керівниця офісу реформ Міністерства розвитку громад та територій Юлія Перчук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про стан водопровідних мереж в Україні та як його покращити.

«33% всіх водопровідних мереж в Україні старі або перебувають в аварійному стані. Це третина. Скільки можуть тривати відновлювальні роботи, щоб фізично замінити ці труби? А після заміни труб мають бути різні гідравлічні роботи. Тому проблема набагато глибша», - зазначила чиновниця.

Читайте також: Це кричущий сигнал — нардеп про борги за комуналку

За її словами, така критична ситуація викликана з одного боку заборгованістю споживачів за надані послуги, а також тим, що тариф низький і не покриває видатки на необхідні заміни, яких потребують водопровідні мережі.

«Зараз ми це все споживаємо. Звичайно, добре, якщо ми говоримо про Київ, де є такі сучасні додатки, як KyivSmartCity, де ми можемо подивитися… Але, за великим рахунком, від того, що я знаю, що у мене через два дні відключать воду, мені легше не стане. Тому ми можемо покращити ситуацію, лише покращивши безпосередньо стан підприємств, регулярно сплачуючи за свої спожиті послуги», - наголосила Перчук.   

Читайте також: Не всіх потрібно карати - експертка розповіла, що робити з боржниками по ЖКГ

Популярні відео

Раніше нардеп від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко заявив, що водоканал може придумати спосіб, щоб відключити людей від водопостачання, хоча не має права цього робити.

Джерело Україна 24 Теги