Заручники у Луцьку: Аваков спростував інформацію ЗМІ про злочинця

Правоохоронці намагаються мирно вирішити проблему зі злочинцем

Заручники у Луцьку: Аваков спростував інформацію ЗМІ про злочинця

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спростував інформацію ЗМІ про те, що злочинець, який захопив у заручники пасажирів автобуса в Луцьку, проходив лікування в психіатричній лікарні.

В ефірі телеканалу "Україна 24" міністр розповів, що правоохоронці розмовляли з родичами, дружиною і друзями злочинця, пробували різні методи, "щоб питання мирно вирішилося".

Читайте також: "Вимоги дивують": нападника, який захопив заручників у Луцьку, запідозрили в нестачі уваги

"Працює спеціальна група, перший заступник голови СБУ, представник Офісу президента, фахівці. Після відповіді заступника голови СБУ ми не станемо відповідати на запитання, тому що це може завадити слідству. Інформація про те, що він лікувався в психлікарні, недостовірна", - повідомив Аваков.

Популярні відео

Очільник МВС відмовився від докладних коментарів, посилаючись на те, що у злочинця "в руках смартфон, де він може бачити все".

Читайте також: Заручники у Луцьку: в автобусі може бути щонайменше одна дитина

Раніше повідомлялося, що нападник, який захопив заручників у Луцьку, називає себе в мережі Максим Плохой, котрий написав книгу про "філософію злочинця". Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив, що нападник є уродженцем Росії. Його справжнє ім'я Максим Кривош. 

 
Джерело Україна 24 Теги