Це небезпека не тільки для України — МЗС про візит Путіна до Криму

В українському МЗС заявили, що Росія демонструє зневагу до міжнародного права

Це небезпека не тільки для України — МЗС про візит Путіна до Криму

Росія продовжує політику мілітаризації в Криму. Про це заявила речниця МЗС Катерина Зеленко в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи візит Путіна до Криму.

"МЗС миттєво відреагувало на візит російського президента до Криму, тому що це не узгоджений з українською стороною візит, що є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України.

З іншого боку, якщо ми проаналізуємо саму мету перебування Путіна в Криму, то це закладання будівництва нових кораблів для потреб ВМС Російської Федерації, а це не що інше, як продовження політики мілітаризації, так само як і спроба анексії Криму та ситуація з правами людини в Криму. Це та тема, засудження якої неодноразово знаходило відображення в цілій низці резолюцій Генеральної асамблеї ООН", — сказала вона.

Читайте також Російська пропаганда прокололася: політолог пояснив нову помилку РФ

Популярні відео

За словами Зеленко, Росія своїми діями створює небезпеку в Чорному морі не тільки для України.

"РФ продовжує збільшувати небезпеку не тільки для України, але і для всього Чорноморського регіону. Це демонстрація зневаги до міжнародного права, а також спроба створити таку собі атмосферу нормальності в публічному просторі, показавши, що нібито в Криму прекрасне життя, люди щасливі, відбувається процвітання. Насправді реальність інша — це сотні політичних в'язнів, щоденні переслідування в тому числі й представників релігійних організацій", — заявила вона.

Читайте також Саакашвілі: Путін хоче, щоб всі пострадянські країни були, як Україна

Президент РФ Володимир Путін у понеділок, 20 липня, взяв участь у закладанні нових російських бойових кораблів у Керчі.

Джерело Україна 24 Теги