"Вимоги дивують": нападника, який захопив заручників у Луцьку, запідозрили в нестачі уваги

В захопленні заручників у Луцьку є всі ознаки тероризму

"Вимоги дивують": нападника, який захопив заручників у Луцьку, запідозрили в нестачі уваги

Ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун заявив в ефірі каналу "Україна 24", що нападник, який захопив у  заручники пасажирів автобуса у Луцьку, здається йому не дуже адекватною людиною.

"Зараз головне — встановити контакт з цією людиною, поки ще не називаю його терористом, хоча всі ознаки тероризму є, насамперед його вимоги. У мене склалося враження, що не дуже адекватна людина, я прочитав його вимоги, все, що він писав. Терористи виставляють вимоги, які можна виконати: когось звільнити, зняти, те, що логічно можна зробити. Тут же стоять такі космічні вимоги перед суспільством, наскільки це можна виконати, не знаю", — сказав він.

Читайте також: Нетипова ситуація — юрист про захоплення заручників у Луцьку

 

Популярні відео

Ягун зазначив, що загарбникові, ймовірно, не вистачає уваги.

"За всіма ознаками, які спостерігаються, ця людина належить до псевдовійськової, швидше за все, він просто цікавився зброєю. Це унікальна ситуація, самі вимоги дивують, тому що вони висловлені таким чином, що їх дуже складно виконати. Швидше за все, ця людина була обділена увагою, хоче сконцентрувати увагу на себе, щоб про нього говорили ", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що загарбник заручників називає себе в мережі Максим Плохой, він написав книгу про "філософії злочинця". Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив, що загарбник заручників є уродженцем Росії.

Джерело Україна 24 Теги