"Виступає проти системи": стали відомі останні новини про захоплення заручників у Луцьку

Правоохоронці ведуть переговори з чоловіком, який захопив заручників, було чути постріли

"Виступає проти системи": стали відомі останні новини про захоплення заручників у Луцьку

У Луцьку чоловік захопив у заручники автобус з пасажирами, поліція заявила, що встановила його особу. Подробиці розповів кореспондент телеканалу "Україна 24" Павло Мельничук з місця подій.

"У Луцьку з 9:30 гаряче, терорист захопив автобус, в якому знаходяться, за даними правоохоронців, не менше 10 осіб, це внутрішньо обласної рейс. Він вивіз автобус на центральну площу міста.

Відомо, що ця людина називає себе Максим Плохой, у мережі Ютуб він оприлюднив відео, в якому "виступає проти системи". Конкретних вимог він не висуває, зараз правоохоронці намагаються вести з ним переговори", — сказав журналіст.

Читайте також: Бійка у маршрутці в Дніпрі: експерт пояснив ситуацію з побитою дівчиною

При цьому спікер Управління СБУ в області Іванна Поліщук не підтверджує, що це та людина, яка на відео під ім'ям Максим Плохой, каже, що це може бути інша людина. Чи є діти у цієї людини — інформацію в СБУ також не озвучують.

"Також відомо, що в автобусі вибито кілька вікон, він забарикадований, було чути постріли, схожі на автоматні. Зараз сюди їде Арсен Аваков. Також відомо, що з ним їде спецназ зі столиці. Всю територію навколо повністю перекрито. Розпочато операцію "Заручник", — розповів журналіст.

Популярні відео

Раніше глава департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що на місце події вилетів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков для координації всіх сил і засобів під час проведення операції "Заручник".

Джерело Україна 24 Теги