Захоплення заручників у Луцьку: поліція повідомила деталі

Чоловік зі зброєю захопив у заручники пасажирів рейсового автобуса

Захоплення заручників у Луцьку: поліція повідомила деталі

Озброєний чоловік захопив автобус із заручниками у Луцьку. Деталі повідомила в ефірі телеканалу "Україна 24" спікер обласної поліції Ольга Бузулук.

"Надійшло повідомлення на лінію 102, що чоловік взяв у заручники людей - пасажирів рейсового автобуса, він стоїть на Театральній площі у центрі міста. Зараз з ним ведуться переговори, залучені всі підрозділи, наразі введено операцію "Заручник". Поки все спокійно, чути було постріли, але ситуація під контролем. Поки не володію інформацією, що ще що-небудь заміновано, будемо перевіряти, зараз йдеться лише про цей об'єкт.

Це рейсовий автобус "Берестечко - Красилівка", який здійснював пасажирські перевезення міжміського сполучення. Різні дані, 10-20 пасажирів перебувають в автобусі. Про пошкодження автобуса не готова сказати, тому що він оточений далеко по периметру", — сказала вона.

Читайте також: Перші запитання — не до поліції: юристка про те, як зупинити зростання злочинності

Популярні відео

Спікер поліції повідомила, що вимоги зловмисника поки що незрозумілі.

"У лічені хвилини перекрили центр міста, через ЗМІ та соцмережі закликали громадян не заходити у центр міста. Терорист періодично виходить на зв'язок, з ним ведуть переговори керівники поліції через соцмережі. Стан його адекватний, але вимоги не конкретизовані: не подобається система", — сказала вона.

Нагадаємо, на початку липня на Полтавщині підірвали й пограбували авто "Укрпошти".

 
Джерело Україна 24 Теги