У родині Ляшків може бути несподіване поповнення

Лідер Радикальної партії розповів про плани на сестричку для сина

У родині Ляшків може бути несподіване поповнення

У родині Олега Ляшка може з'явитися ще одна дитина. Про це лідер Радикальної партії заявив в ефірі телеканалу "Україна 24". Політик розповідав про жінку, яка залишила дитину в пологовому будинку.

"Я не знаю, чому в цієї матері крижане серце. 9 місяців носила дитину, потім відмовилася. Я коли прочитав це повідомлення, я подзвонив у пологовий будинок. Спочатку я кинув це повідомлення Росіті. Нашому хлопчику два місяці, а ця дитина тільки народилася. Кажу: давай удочеримо. Каже: давай, дзвони. Я подзвонив, розпитав. Дівчинку завтра забирають в Охматдит, їй там мають зробити операцію", — сказав він.

Читайте також: За мову люди гинуть - Ляшко розкритикував скандальну ідею "слуг народу"

Популярні відео

За словами Ляшка, дитину ще може забрати рідна мати, але якщо цього не станеться, вони намагатимуться вдочерити її. 

"Далі та мати, яка відмовилася, ще має два місяці на те, щоб передумати. Хоча я на місці соціальних служб цю дитину матері вже не віддав би. Вона до неї не буде ставитись краще, якщо у неї немає серця, совісті, і вона відмовилася від дитини. Через два місяці цю дитину можуть відправити у дитячий будинок, і ми спробуємо її удочерити. Якщо нам вдасться, то буде супер, для малого Сашка буде сестричка", — сказав він.

Раніше Ляшко розповів, що на нього готував замах чеченський кілер.

Джерело Україна 24 Теги