Навчання на карантині: санлікар Ляшко пояснив, як працюватимуть школи

Тотального закриття шкіл не буде, запевнив заступник голови МОЗ

Навчання на карантині: санлікар Ляшко пояснив, як працюватимуть школи

В Україні з 1 вересня не варто очікувати масового закриття шкіл через карантин.

Таку заяву зробив в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

На запитання, що буде зі школами, Ляшко відповів:

"Вони запрацюють з 1 вересня у звичному режимі. Тільки там, де буде "червона зона", будуть закриватись школи. "Червона зона" в цих районах – це не буде щось таке надзвичайне. Ми вже знаємо, що таке епідпоріг - умовний епідпоріг не такий, який завжди був для грипу і інших сезонних захворювань".

Популярні відео

Читайте також: Навчання в школах і вишах зміниться через карантин: що чекає на учнів з 1 вересня

Головний санлікар пояснив, що, якщо школа опиняється у "червоній зоні", вона закривається на певний період, стабілізуються показники і школа відкривається.

"Тотального закриття шкіл на території країни не буде, якщо не будуть перевищені пороги з грипу і грипоподібних захворювань. У нас щороку закриваються в областях школи через підвищення захворюваності на грип і грипоподібні захворювання. Там чітка методологія, і у нас щороку публікується бюлетень з грипу і грипоподібних захворювань, який показує рівень захворюваності на грип, і від цього ми вже відштовхуємося", - розповів він.

Нагадаємо, раніше експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що під час карантину переважна більшість шкільних вчителів не впоралися з дистанційним навчанням.

Джерело Україна 24 Теги