Перші запитання - не до поліції: юристка про те, як зупинити зростання злочинності

Перший, хто має протистояти злочинності, - це Міністерство освіти, вважає Ганна Маляр

Перші запитання - не до поліції: юристка про те, як зупинити зростання злочинності

Юристка-кримінологиня Ганна Маляр в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснила причини складної криміногенної ситуації в Україні й запропонувала простий спосіб побороти зростання злочинності.

"Якщо ми говоримо про традиційні злочини - в Україні багато причин, чому це відбувається. Це економічні й політичні причини. Крім того, нестабільність. Народ напружений, це нас всіх дратує, і це також призводить до збільшення злочинності", - заявила юристка.

Читайте також: Злочинці не мають почуватися вільно – експерт про користь від закону Зеленського

На її думку, перший, хто повинен протистояти злочинності, - це Міністерство освіти, оскільки "вони перші стикаються з людьми, які через кілька років скоюватимуть злочини".

"Найдешевший спосіб протистояти злочинності - спортивні гуртки для малозабезпечених підлітків, і ви вже вдвічі скоротите вуличну злочинність", - вважає Маляр.

Популярні відео

Своєю чергою заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що іноді кримінал може використовувати членів спортивних секцій для своїх цілей.

"Після стрілянини в Броварах пред'явлено підозри 50 громадянам, більшість з них - це учасники спортивних клубів. Тому дуже важливо, хто створює ці спортивні клуби та заради яких цілей. Дуже часто в Україні спортивні клуби використовуються як місце для підготовки "тітушок", для участі в рейдерських захопленнях", - зауважив Геращенко.

Нагадаємо, раніше заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував сплеск злочинності в Україні.

Джерело Україна 24 Теги