ДТП під Києвом: журналісти поговорили з чоловіком першої жертви п'яного водія

Володимир Катаєв вважає, що 10 років ув'язнення - занадто м'яке покарання

ДТП під Києвом: журналісти поговорили з чоловіком першої жертви п'яного водія

Журналіст каналу "Україна 24" поговорив з Володимиром Катаєвим - чоловіком першої жертви Антона Желепи, який, за версією слідства, в нетверезому стані спровокував ДТП з людськими жертвами на Столичному шосе під Києвом.

9 травня 2010 року п'яний Желепа збив дружину Володимира Катаєва. Желепу затримали наступного дня, але, за словами кореспондента, майже відразу стало зрозуміло, що адекватного розслідування чекати не варто.

"Мені подзвонили, сказали, що потрапила в ДТП. Смерть була миттєвою. Стало відомо, що прокурору заплатили 70 тис. доларів, він просив йому три роки умовно", - сказав Катаєв.

Популярні відео

Читайте також: "Вкрав авто": озвучені нові дані про винуватця страшної ДТП під Києвом

Желепа відсидів два роки і вийшов умовно-достроково.

"Ніхто навіть не вибачився, хоча навіть Онопрієнко (серійний вбивця - ред.) вибачався. Я вважаю, що визнання провини - це стратегія, щоб термін був менший. За те, що він зробив зараз, 10 років - не покарання. Відрізати руки -ноги, щоб жив і смерті просив", - сказав Катаєв.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон висловив думку, що в смертельній ДТП на Столичному шосе під Києвом винувата українська держава, яка не бореться з пияцтвом на дорогах.

Джерело Україна 24 Теги