"Є багато чудових місць": туристам дали пораду щодо відпочинку в Україні

У Держтуризму закликали українців "відкривати щось нове"

"Є багато чудових місць": туристам дали пораду щодо відпочинку в Україні

Голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів в ефірі телеканалу "Україна 24" порадила українцям планувати відпустку в межах країни й дала поради щодо внутрішнього туризму.

За її словами, в Україні є багато чудових місць, які варто відвідати.

"Перш за все я рекомендую при виборі місця відпочинку читати відгуки. Це дуже важливо. Є точки на Google-карті, які можна перевірити, де люди залишають відгуки… Є дві проблеми - погана поінформованість й інфраструктура. Буває часто, що ми не поінформовані про інфраструктуру. Є, наприклад, Вилкове в Одеській області, до якого зараз є чудова дорога. Але ще недавно її не було, і не всі люди знають, що можна доїхати доволі швидко", - розповіла чиновниця.

Популярні відео

Читайте також: Відпочинок за кордоном: українцям дали пораду щодо вибору турфірм

Олеськів зауважила, що в Україні є багато порталів, які надають інформацію для внутрішнього туризму, наприклад, топ-100 місць, де варто відпочити в Україні.

"Про кожне місце в інтернеті є інформація, як туди можна добратися, є відгуки... Варто відкривати щось нове. Я розумію, що більшість людей в Україні звикли до літнього пляжного відпочинку. Відпочинок не обмежується морем, хоча це важливо. У нас є річки, озера, гори, куди також можна їздити. Про це інформації в інтернеті є достатньо", - додала вона.

Нагадаємо, раніше співробітник МЗС України Максим Коваленко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про ризики для українських туристів, які планують подорожі за кордон.

 
Джерело Україна 24 Теги