Винна держава - Гордон про страшну ДТП під Києвом

Журналіст вважає, що керівництво України має поводитися з порушниками дуже жорстко

Винна держава - Гордон про страшну ДТП під Києвом

У смертельній ДТП на Столичному шосе під Києвом, де п'яний водій вбив цілу родину, винна українська держава, яка не бореться з пияцтвом на дорогах.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"У цій історії винна держава. Я зараз спробую обгрунтувати те, що кажу... Коли в Узбекистані захотіли, щоб не крали машини, там ухвалили закон - за викрадення машини, по-моєму, 15 років. В Узбекистані припинилося викрадення машин. Якщо в Україні хочуть, щоб нетверезі люди або наркомани не сідали за кермо, встановіть покарання - 10 років без права оскарження і помилування. Посадіть людей 20 на 10 років. Якщо по телевізору показуватимуть - цей покидьок отримав 10 років, його етапують, ось колонія, де він сидить, так буде з усіма", - сказав журналіст.

Популярні відео

 

Читайте також: "Потрібні дві речі": в Раді пояснили, як знизити кількість ДТП в Україні

Гордон також навів приклад нацистської Німеччини:

"Я, може, невдалий приклад наведу... Гітлер, коли прийшов до влади, поборов бажання німців їздити "зайцями". Виводили з трамвая і розстрілювали на очах у всіх. Розстріляли людей 10, але генетична пам'ять про це живе досі. Німці не їздять без квитків. Всі зараз зрозуміють, всі схвалять - запровадьте покарання 10-15 років. Сів за кермо п'яним - отримай, фашист, гранату та йди відпочивай на зоні".

Нагадаємо, водій Антон Желепа, який у нетверезому стані спровокував ДТП з людськими жертвами на Столичному шосе під Києвом, мав численні проблеми із законом. Водій визнав, що перед тим, як сісти за кермо, вживав алкоголь і наркотики.

Також стало відомо, що водій викрав авто, на якому потрапив в аварію.

Джерело Україна 24 Теги