Навіть "русскій мір" відвернувся - Гордон про наслідки інтерв'ю з Гіркіним

Інтерв'ю є свідченням для трибуналу, зауважив журналіст

Навіть "русскій мір" відвернувся - Гордон про наслідки інтерв'ю з Гіркіним

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає, що після його скандального інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним від Гіркіна відвернуться навіть переконані прихильники "русского міра".

В ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст пояснив, що "принадність інтерв'ю з Гіркіним" у тому, що це свідчення для трибуналу.

"Тому що навіть для тих, хто закоханий у "русскій мір", все було добре до того моменту, поки Гіркін не почав розповідати, як він вбивав українців. І тут він стає огидний навіть любителям "русского міра". Ці інтерв'ю (з Гіркіним і Поклонською - ред.) кажуть всьому російськомовному світові про те, що "дивіться, ось ці люди прийшли до нас, це не громадянська війна у нас, це вони з Російської Федерації зі зброєю в руках прийшли сюди, щоб зменшити територію України, забрати наші землі, вбити наших людей", - заявив Гордон.

Популярні відео

Читайте також: Гордон розповів, як "загіпнотизував" Гіркіна під час інтерв'ю

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що його інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним для Кремля було "як серпом по яйцях", оскільки стало доказом російської агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги