Жириновський незадоволений Путіним: Гордон прояснив ситуацію з новим інтерв'ю

Журналіст розповів, чому не дав інтерв'ю в ефір

Жириновський незадоволений Путіним: Гордон прояснив ситуацію з новим інтерв'ю

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про своє інтерв'ю зі скандально відомим депутатом Держдуми Росії, лідером ЛДПР Володимиром Жириновським, і пояснив, чому воно не було оприлюднене.

"Я дійсно не дав інтерв'ю з Володимиром Вольфовичем в ефір. Це зробив сам Володимир Вольфович на одному з носіїв. Він записував дубль інтерв'ю, аудіо. У нього немає відеоматеріалу. Це дуже цікава історія. Я єдиний раз розповім вам про це, я мовчав до сьогоднішнього вечора. Я до Володимира Вольфовича ставився завжди з великою зацікавленістю. Я не приховую цього, тому що це людина неординарна, з величезними інтелектуальними і акторськими здібностями та можливостями. Людина є рупором Кремля, тому що те, що говорить Жириновський, думає Кремль, але не може сказати", - розповів журналіст.

Читайте також: Росіянам що не підсунь - все з'їдають: Гордон розповів анекдот про Путіна

Як зазначив Гордон, за інформацією його джерел, Жириновський зараз вкрай незадоволений політикою президента РФ Володимира Путіна, зокрема, його обнуленням і кримінальним переслідуванням хабаровського губернатора, члена ЛДПР Сергія Фургала.

"Мені сказали, що Володимир Вольфович вкрай незадоволений політикою Путіна, і хоче про це говорити. І ще, враховуючи, що його дід жив в Україні, в Костополі (Рівненська область - ред), опосередковано у нього є українське коріння, і він хоче покаятися перед Україною. Я не міг упустити цю можливість. І Володимир Вольфович з готовністю відгукнувся на моє прохання про інтерв'ю", - повідомив журналіст.

Популярні відео

Однак, за словами Гордона, інтерв'ю пішло не за запланованим сценарієм:

"Коли ми почали говорити, я йому пас - давайте говорити про Путіна. Мимо. Я йому про Україну - мимо. Починаю з ним сперечатися, а він мені каже - ви мене не переконаєте. І все інтерв'ю, годину сорок, шалена пропаганда "русского мира", з такими висловами, що "від вас прилетить снаряд - ми вас зітремо на порох", "ми Америку зітремо на порох, ми всіх зітремо". "Пане Дмитре, збирайте валізи і втікайте до Москви, ми вас забезпечимо житлом", "не хочете до Москви - до Воркути поїдете".

Як зауважив журналіст, Жириновський продемонстрував "русский мир" у найкращому своєму прояві".

"Він говорив - не буде вам ні Криму, нічого, немає такої країни "Україна" і так далі. Я зрозумів, що дати таке інтерв'ю - це означає пропагувати ненависний мені "русский мир", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив про бажання взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги