Вибух на Позняках: мешканці зруйнованого будинку влаштували мітинг

Люди сподіваються, що питання нового житла буде врегульоване найближчим часом

Вибух на Позняках: мешканці зруйнованого будинку влаштували мітинг

У Києві мешканці багатоквартирного будинку на Позняках, зруйнованого вибухом газу, 14 липня вийшли на протести.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, біля зруйнованого будинку територія й досі огороджена. У вівторок тут зібралися понад десяток мешканців будинку, в яких відбулася зустріч з представниками міської влади. Говорили про компенсації і про питання надання житла.

Мешканець зруйнованого будинку Віктор розповів, що столична влада поступово вирішує їхні проблеми:

"Ми матеріальну допомогу отримали, отримали гроші на оформлення документів. Втрачені документи вже зроблені практично всім. Тепер розглядається питання про компенсацію, тому що матеріальну допомогу не можна вважати компенсацією. Питання вирішене, що її дадуть, але стоїть питання, коли, тому що деяке житло, яке надається, здається не відразу, а через деякий час. Тому питання, коли отримаємо. Президент обіцяв, що максимум 1,5 місяця, починаючи з 21 червня, ми всі отримаємо житло. Ми на це сподіваємося".

Популярні відео

Чоловік розповів, що, поки питання не вирішене, він змушений жити у друзів.

Як повідомляється в сюжеті, у вівторок обговорювалося питання житла. Сім'ї сподіваються, що це буде врегульовано найближчим часом.

Наприкінці червня президент Володимир Зеленський вручив ключі від 12 квартир, потім їх було надано ще 4 сім'ям. Решті пообіцяли надати житло впродовж 1,5 місяця. Наступна зустріч мешканців з головою району запланована на післязавтра.

Читайте також: Розслідування вибуху на Позняках: в поліції розповіли, у кого провели обшуки

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, загинули п'ятеро людей.

Було зруйновано повністю 16 квартир з 9 по 4 поверх, всього зруйновано 40 квартир в одному під'їзді. 11 автомобілів на вулиці були розбиті.

Поліція порушила справу через недотримання правил протипожежної безпеки, головна версія - вибух газу.

 

Джерело Україна 24 Теги