Київські пляжі небезпечні: де відпочити за межами столиці

Експерт з туризму розповіла про найкращі місця для відпочинку на Київщині

Київські пляжі небезпечні: де відпочити за межами столиці

На 12 київських пляжах виявили кишкову паличку, купатися там не рекомендується. Які альтернативи пляжного відпочинку є у киян, розповіла експерт з міського туризму Діана Гулбіані в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Є багато варіантів відпочинку для жителів області, але є загальне правило: чим далі від Києва, тим чистіше. Перший варіант — село Горенка за 20 км від Києва. Поруч з ним є Блакитне озеро, яке не гірше за знамениті чернігівські. Крім цього, там є квітуче поле маків і волошок, так що можна об'єднати пляжний відпочинок з фотосесією. Трохи далі є Забір'я для тих, кому достатньо посидіти біля води з шашликами, поставити намет. Також там непогана риболовля", — сказала вона.

Популярні відео

Якщо купатися — не головне для відпочинку, то можна відправитися на Київське море, додала Гулбіані.

"Є варіанти відпочинку на Київському морі, але це більше для спостережень. Як ми знаємо, екологи не рекомендують купатися на Київському морі. Ми пам'ятаємо, що там ще залишився радіоактивний мул після аварії на ЧАЕС. Але для споглядального відпочинку є Лютіж - там дикі пляжі з поваленими та вибіленими сонцем деревами, скелястими берегами, і, звичайно, ліс. І дешевий відпочинок на базах", — розповіла вона.

Читайте також: Залишитися в живих після риби та пахлави: лікар розповів про небезпеку на пляжі

Є місця і більш віддалені, розповіла експерт. Серед них вона назвала Бушевське озеро у Рокитнянському районі за 100 км від Києва, яке є найчистішим на Київщині. Воно належить до тих озер, які утворилися на місці каньйонів, у них блакитна вода. Також приблизно за 100 км від столиці є село Хохітва, відоме своїми котеджами на базах відпочинку. Це землянки із дахом, що заріс травою.

"Більш попсові місця - це Блакитні озера на Чернігівщині, Коростишівський каньйон і Черепашинський каньйон на Вінниччині, який називають українськими Мальдівами", - сказала вона.

Раніше експерт оцінив пляжі на українських курортах.

Джерело Україна 24 Теги