На батька свого так би наступили - Ляшко розкритикував поліцейських за скандал у Чернівцях

Політик закликав МВС провести службову перевірку

На батька свого так би наступили - Ляшко розкритикував поліцейських за скандал у Чернівцях

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" жорстко розкритикував патрульних поліцейських, які у Чернівцях затримали пенсіонера, поваливши літню людину на землю і одягнувши на неї кайданки.

Політик назвав поведінку правоохоронців "абсолютно неадекватною".

"Я вимагаю від Міністерства внутрішніх справ провести службову перевірку. Насправді я не бачу там причин, він не чинив опору, тілесних ушкоджень нікому не завдавав. Це абсолютно неадекватно. Вони кажуть, що пенсіонер лаявся? З тими пенсіями, які сьогодні в пенсіонерів, добре, що він тільки лаявся. Людина прожила все життя і вимушено стоїть, я так зрозумів, то його ятка з помідорами. Він же на городі виростив, не вкрав ті помідори. Як людині вижити? Він виживає за ті копійки, коли продасть", - заявив він.

Читайте також: У Авакова пояснили, чим поліція відрізняється від колишньої міліції

Ляшко зауважив, що поліцейські, надягнувши на пенсіонера кайданки, "коліном на шию старому чоловіку наступили, як тому Флойду в Америці".

"А, не дай бог, помер би той чоловік? Має бути негайна перевірка Міністерства внутрішніх справ. Я впевнений, що вони відреагують, і буде звільнення тих поліцейських зі служби. То не поліцейські, а якісь садисти. Ще й дівчина та - на батька б свого так наступила коліном на шию. Це варварське відношення до наших пенсіонерів", - зазначив лідер Радикальної партії.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше канал "Україна 24" склав список кримінальних справ за участі правоохоронців, які за останні роки отримали найбільший резонанс - від Врадіївки до Кагарлика.

Джерело Україна 24 Теги