Експерт: Пандемія коронавірусу змінить вигляд туристичної галузі

Голова Асоціації індустрії гостинності Олексанр Лієв розповів, як готелі перепрофілюються в житло для медиків та місця обсервації

Експерт: Пандемія коронавірусу змінить вигляд туристичної галузі

Власники готелів пропонують свої приміщення для проживання лікарів під час карантину. Подробиці розповів глава Асоціації індустрії гостинності Олексанр Лієв в ефірі каналу "Україна 24":

"Ми нарахували 15 заяв готелів про готовність прийняти лікарів на проживання. Але там є проблема в зв'язку з тим, що персонал таких готелів не поділяє позицію власників. Є паніка люди бояться, і коли говорять про те, що лікарі, які будуть обслуговувати людей з коронавірусом, будуть жити в цьому готелі, є заяви персоналу - непублічні - що вони будуть звільнятися або переходити на самоізоляцію.

Цілком можливо, що це є відбором - там, де люди не готові працювати - ок, йдіть на самоізоляцію, так як є черга людей, котор Перші зараз сидять без роботи і готові йти працювати в такі готелі. Думаю, пандемія змінить і колективи, і в цілому вигляд нашої галузі. Звертаюся до колег - пандемію пересидіти не вдасться, потрібно зараз приймати цей виклик і працювати в цих умовах ".

Також Лієв розповів, як готелі приймають на обсервацію людей, які повернулися з-за кордону і повинні пройти обов'язковий карантин:

"Обсервація - це інший туристичний продукт. Це трансфер і розміщення в номері готелю. Один варіант - за гроші людей, які добровільно погодилися. З 3 квітня в Україну будуть надходити додаткові рейси, які привезуть людей, у них в квитку вже буде оплачена обсервация - це 100 євро на 14 днів розміщення за одне місце в 2-місному номері ".

Нагадаємо, станом на ранок 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Летальних випадків 13, з них 2 за останню добу, 8 пацієнтів одужали.

Теги